N95 MASKE

N95 Maske, N95 Tıbbi Maske, N95 Medikal Maske, N95 Hastane Maskesi, N95 Cerrahi Maske, N95 Maskeler, N95 Maske Üretim, N95 Maske İmalat, N95 Maske Üreticisi, N95 Maske İmalatçısı, N95 Maske Fabrikası, N95 Maske Toptancı, N95 Koruyucu Maske, N95 Korana Maske, N95 Korana Virüs Maskesi, N95 Sağlık Maske, N95 Hijyenik Maske, N95 Hastane Maskesi, N95 Maske İmalathane, N95 Maske Fiyatları İmalat ve satışını yapmaktayız.

N95 Maske; Medikal ve cerrahi maskeler dışarıdan gelen ve sağlığımıza zararlı olan, özellikle virüs,sis,duman ve bakteri gibi en zararlı etkenlerin insan vücuduna alınmasını filtreleme yoluyla engelleyen maskelerdir. Fakat çoğu maske bu etkenleri filtreleme işleminde yeteri kadar etkili değildir. N95 maske, sıradan maskelere oranla yüksek filtreleme özelliğine sahiptir. Özellikle korona virüsünün yaygın olduğu bu günlerde, insanların virüsten etkilenmemek için kullandığı maskeler, sadece sis ve toza karşı etkili olan maskelerdir. Uzmanlar, bu gibi durumlarda N95 maskenin kullanılması gerektiğini özellikle söylüyor ve öneriyorlar. Özellikle hava kirliliği ve virüs etkenlerinin filtrasyonu işleminde başarılı olan N95 maskeler, bu günlerde hayat kurtarıcı özelliğe sahiptirler.

N95 maskeler, ağız ve burun çevremizi tam olarak sararak koruyucu özelliği yüksek olan maskelerin en başında gelmektedir. Sağlık çalışanları, tıbbi işlemleri gerçekleştirirken, kan ve benzeri zararlı kimyasalların yüzlerine sıçramasını engellemek ve bakteri, virüs gibi etkenlerden en az zararı görmek için N95 maske kullanmaktadırlar.Yani sıradan maskelerin etkisizliği özellikle sağlık çalışanları tarafından bilinmektedir. Corona Virüslerin ve bakterilerin çok çabuk yayılabildiği bu zamanlarda iyi filtrasyon işlemi yapan maskelerin, herkesçe bilinmesi gerekiyor. N95 maskelerin gözenek yapıları, maske kullanıldıkça esnemeye ve değişmeye başlamaktadır. Çok uzun süre kullanılan maskelerde, filtre bölümünü toz kaplaması sorunu oluşmaya başlar. Maskenin değiştirilmesi yerine bilinçsizce yıkanıp temizlenmesi işlemleri filtreye zarar vererek maskenin filtrasyon işlemini etkisiz hale getirmektedir.Tabii ki sıradan maskelere oranla N95 maskeler,çok daha uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Maskelerin, neleri koruduğundan ve yaptığı işlemlerden bahsettiğimiz kadar, yüzde yüz koruma yöntemi olmadıklarını da bilmenizi isteriz. Dünya sağlık örgütünün, virüsten veya solunum yoluyla kapacağımız rahatsızlık ve hastalıklardan nasıl korunacağımıza yönelik yayınladığı bildirge ve haberleri takip etmemizde yarar vardır. Damlacık izolasyonu konusunda maskelerin en iyi çözümlerden olduğunu da tekrardan bildirmek isteriz.

MASKE TALEP FORMU

CAPTCHA Resmi